Eskişehir Damla Halı Yıkama
Halı Yıkama Temizlik Koltuk Yıkama
75.Yıl Mahallesi Oto Esnaflar Sanayi Sitesi S Blok. No:9
info@eskisehirdamlahaliyikama.com
0 222 218 1819 - 0 222 218 3222 - 0 538 305 4004

Hizmetlerimiz

Halı Yıkama   |  Halıflex Yıkama   |  Koltuk Yıkama   |  Yorgan Yıkama   |  Overlok   |  Stor Perde Yıkama

 Eskişehir Damla Halı Yıkama
Halı yıkama kurallarına uymak öncelikle firmanın kendi saygınlığını koruması ve prensipleri gereği müşteri memnuniyetini de kapsamaktadır. Çizgi halı yıkama fabrikası öncelikleri ve değerleri aşağıda belirtilmiştir. Bu kurallar gereği önce sağlık ve müşterilerimiz diyoruz ve sizlere en kaliteli halı yıkama servis hizmetini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Eskişehir Damla Halı Yıkama deneyimli ve üstün kalite anlayışıyla temizlik ve hijyen  konusunda ihtiyaçlarınıza en hızlı en güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Evlerimizin vazgeçilmezi olan halı koltuk ve yorganlarınızın evlerimizi güzelleştirdiği kadar iyi temizlenmediğinde ne kadar zararlı olabileceğini biliyoruz. Halı yıkama sektöründe halı yıkamada su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi artılar sağlasada doğru ellere teslim edilmediğinde hijyen açısından ve halılarınız için olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Eskişehir Royal Halı Yıkama olarak halılarınızı son teknoloji ile hijyenik olarak yıkamaktayız.

Halılarınızın temizliğinde kimyasal değil bitkisel halı şampuanları kullanmaktayız. Halılarınız çeşitlerine göre ayrı ayrı  tekniklerle temizlemekteyiz. Profesyonel anlamda temizlenen halılarınız dezenfekte edilmektedir.Yıkanması biten halılarınız kapalı ortamda kurutulur sadece 1 saat güneş ışığında bekletilmektedir. Temizliği biten halılarınız ambalajlanarak ilk günkü gibi adresinize en hızlı şekilde teslim edilmektedir.

Halı Yıkama