Eskişehir Damla Halı Yıkama
Halı Yıkama Temizlik Koltuk Yıkama
75.Yıl Mahallesi Oto Esnaflar Sanayi Sitesi S Blok. No:9
info@eskisehirdamlahaliyikama.com
0 222 218 1819 - 0 222 218 3222 - 0 538 305 4004

Hizmetlerimiz

Halı Yıkama   |  Halıflex Yıkama   |  Koltuk Yıkama   |  Yorgan Yıkama   |  Overlok   |  Stor Perde Yıkama

 Uzman ekibimiz ve son sistem makinelerimizle Yerinde Halı Yıkama işindede senelerin verdiği tecrübemizle taleplerinize karşılık veriyoruz. Halıfleks'ler yapıştırıcılar aracılığıyla yere sabit edildiğinden dolayı, yerinden sökülmesi ve tekrar yapıştırılması ekstra masraflar doğurur. Bu olay hem kesenizi hem de zamanınızı fazlasıyla etkiler.Evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıfleksleriniz yere sabitlenmiş ise ya da kaldırılamayacak durum da ise, var olan halıflekslerinizi yerinde yıkayabilmekteyiz.Yerinde Halıfleks yıkama işleminde sırası ile;Güçlü Vakum makinesi sayesinde önce tozunu alıyoruz,Daha sonra halı veya halıfleksin cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı halı veya halıflekse yedirerek köpürtüyoruz, Köpürtülen halı veya halıfleks fırçalama makinesiyle fırçalanıp var olan lekeleri çıkartıyoruz,Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası ile vakumlama yapılarak halı veya halıfleksdeki şampuan ve köpük alınır,Halı veya halıfleks tam anlamıyla durulanana kadar halı ve halıflekse su verip vakumlama yapma işlemi devam eder. Halıfleks tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halı ve halıflekslerinizdeki nem alınmakta, halıfleksleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirilmektedir

Eskişehir Yerinde Halı Yıkama

Yerinden kalkması mümkün olmayan ya da kaldırılması istenmeyen halıların evinize veya işyerinize gelerek bulundukları yerde temizlenmesi işlemidir. Bu işlemden sonrası yaz aylarında 3-4 saat kış aylarında ise 7-8 saat içinde eşyalarınız kullanıma hazır hale gelmektedir. Eskişehir Damla Halı Yıkama olarak Halı ve koltuk yıkama işlemlerimizde temizleme garantisi verilmektedir. halı yüzeyini genellikle hafif nemli bıraktığı için halılar bir saat içinde kurumaktadır. Bazı daha güçlü halı yıkama makinası modelleri, halıyı temizlerken kurutmak için sıcak hava kullanan ısıtma ekipmanı içermektedir. Isıtıcı ekipmanın kullanılması sayesinde, yıkama sonrasında halılar neredeyse kuru olarak siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Yerinde halı yıkama, duvardan duvara halıların ve taşınamaz halılar için ev, iş yeri veya kamu binalarında verilen halı yıkama hizmetidir. Halıyı yerinde yıkamak için Eskişehir Damla Halı Yıkama özel ekipmanları, temizlik malzemeleri ve yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli ve profesyonel ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Eskişehir Royal Halı Yıkama halıları yerinde yıkarken yıkama makinalarından faydalanır. Yerinde halı yıkama çeşitli metodlar kullanılarak yapılmaktadır. Temizleme yöntemi halının cinsi, kirlilik derecesi, kullanım durumuna göre seçilir.Yerinde yıkamada fırçalama, püskürtme ve emme yöntemi kullanılır.

Halıflex Yıkama

Haberler / Duyurular

Menü


Ürün / Hizmet 
Halı Yıkama
Koltuk Yıkama
 
Özel Ürünler
Eskişehir Halı Yıkama
Eskişehir Koltuk Yıkama
Eskişehir Yerinde Halı Yıkama
 

Anket
Halınızı Yıkatırken Tercihiniz Nedir

Evden Teslim Ederek Yıkatma
Yerinde Yıkama

Sonuçlar

Son Haberler
Mihalgazi Orman Yangını Söndürüldü
Bu robot kişinin mutlu, üzgün ya da şaşkın olduğunu söyleyebiliyor
209 sahte video konferans uygulaması tespit edilerek engellendi!
AFAD, TEKNOFEST’te Gençlerin Teknoloji Üretmesine Destek Oluyor
HASTANE SİBER SALDIRIYA UĞRADI, BİR HASTA HAYATINI KAYBETTİ
Bakan Varank Teknofest heyecanını Haber7 ile paylaştı!
GAZİANTEP TÜBİTAK KİTAPLARIYLA BULUŞTU
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI KURUM, DİKKATLERİ KÜRESEL ISINMAYA ÇEKTİ
“Türkiye Topraksolucanı Atlası” Ülkemizin Topraksolucanı Zenginliğini Ortaya Koyuyor
KAMU KURUMLARINDA SİBER GÜVENLİĞİ ARTIRACAK 6 ADIM!