Eskişehir Damla Halı Yıkama
Halı Yıkama Temizlik Koltuk Yıkama
75.Yıl Mahallesi Oto Esnaflar Sanayi Sitesi S Blok. No:9
info@eskisehirdamlahaliyikama.com
0 222 218 1819 - 0 222 218 3222 - 0 538 305 4004

Hizmetlerimiz

Halı Yıkama   |  Halıflex Yıkama   |  Koltuk Yıkama   |  Yorgan Yıkama   |  Overlok   |  Stor Perde Yıkama

 Yorgan yıkama konusunda hizmet veren fabrikamız, yün yorgan ipek yorgan gibi her tür yorganın ve battaniyenin yıkanması konusunda hizmet vermektedir, yorgan ve battaniyeler için özel tahsis ettiğimiz yorgan yıkama makinamız ile hijyenik bir biçimde yorgan ve battaniyelerinizi yıkıyoruz.

 Yorganlar ilk olarak ön yıkamadan geçirilir. Daha sonra sağlılık ve kimyasal madde içermeyen şampuanlar ile iyice fırçalanır.Daha sonra yumuşatıcı sürülür ve kurutulmaya bırakılır. Bu şekilde battaniyeleriniz tamamen hijyenik bir hal almış olur. Aynı zamanda battaniyelerinizin ilk gün ki gibi yumuşak halde alırsınız. Yıkama tekniklerimiz son derece teknolojik makineler ve tamamen kimyasal madde içermeyen şampuanlar ile gerçekleşmektedir.

Eskişehir Damla Yorgan Yıkama olarak sizlere yorgan yıkama hizmeti de vermektedir. Yorgan yıkama işlemi kg su yüksek makinalarda yıkanmaktadır. Yorgan yıkama senede en az iki kere gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Eskişehir Damla Yorgan Yıkama olarak yorganlarınızı sağlıklı ve hijyenik olarak yıkayarak sizlere sunmaktadır.

Yorgan Yıkama Aşamaları:
Öncelikle siparişinizle adresinizden yıkanacak yorganlarınızı alıyoruz. İlk aşama olarak hazırladığımız bitkisel deterjanlı suda bekleterek yorganların lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz. Daha sonra var olan lekelere özel işlem uyguluyoruz. Son aşama olarak Yorganlarınızı özel kuru temizleme makinamızda yıkıyoruz. Böylece Yorgan Yıkama işlemimiz sona eriyor. Yıkama işlemi bittikten sonra yorganınızı sıkma makinasına alıyor sudan arındırıyoruz. Bu işlemden sonra kapalı mekan kurutma odasına alarak yorganınızı kurutuyoruz. Kuruyan yorganlarınızı çırpıp sonrada parfümlendiriyoruz  kapalı ambalajla paketleyip Sterilize ve Hijyene kavuşmuş olan Yorganınızı sevkiyat birimimiz tarafından size en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Yorgan Yıkama