Eskişehir Damla Halı Yıkama
Halı Yıkama Temizlik Koltuk Yıkama
75.Yıl Mahallesi Oto Esnaflar Sanayi Sitesi S Blok. No:9
info@eskisehirdamlahaliyikama.com
0 222 218 1819 - 0 222 218 3222 - 0 538 305 4004

Kurumsal

Hakkımızda   |  Hizmet Sunduğumuz Bölgeler

 Eskişehir Damla Halı Yıkama firması kurulduğu günden bu yana en kaliteli hizmeti sunabilmek adına teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir firma olarak hizmet vermeyi hedefleyen Eskişehir Halı Yıkama firmasıdır.

En son teknoloji ile en uygun ürünleri kullanarak hem adrese teslim hem de yerinde yıkama ve temizlik hizmeti verebilecek şekilde yapılanmaya sahip olan firmamız müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Eskişehirlilere hizmet sunmaktadır.

Firmamız teknik ekipman, uzman konusunda eğitimli elemanlarının yanında, kullandığı ürünlerde de çevre dostu, kimyasal etkilere neden olmayacak en iyi marka ürünleri kullanmayı öncelik edinmiştir.

Eskişehir Halı Yıkama konusunda hizmet vermeye devam eden bir çok firmadan farklı olarak özellikle bu ürünleri kullanmaya özen gösteren firmamız her geçen yıl sunduğu hizmetlerle çok daha fazla Eskişehirliye hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımıza karşılık olarak geri dönüş yapan ve bizlerle güç katan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Eskişehir Damla Halı Yıkama

DAMLA HALI YIKAMA FABRİKASI Halı, kilim,battaniye, yorgan yıkama, stor perde temizliği, yerinde koltuk yıkama, yerinde halı ve halıflex yıkama Camii halısı yıkama, saçak tamiri ve overlok hizmeti vermektedir.Firma olarak konusunda uzman personelimizle halılarınızı (kilim, battaniye, yorgan, stor perde vs..) ücretsiz servisimizle evinizden veya iş yerinizden fiş karşılığı alıp, son sistem makinelerde, (%100 hijyen ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle) yıkıyoruz ve 3 gün içerisinde evinize, iş yerinize teslim ediyoruz.Bizi tercih ettiğinize memnun kalacaksınız..

Hakkımızda